Yan Kurullar

Yüksek Danışma Kurulu

1-Atilla ÇELİKTÜRK         (Teknik Direktör)

2-Faruk ÇİZMECİOĞLU   (THY Genel Müdür Yardımcısı )

3-Mehmet ÇELİK            (Tek Rumeli Tv Spor Müdürü-Teknik Direktör)

4-Erberth THOMAS         (Dünya Kyokushin Karate Teknik Kurul üyesi )

5- Hasan OKUŞ              (Karate Federasyonu Eğitim Kurulu üyesi)

Kyokushin  Karate Teknik Kurulu   Ashihara Karate Teknik Kurulu
1.Turgut ORDU        İSTANBUL 1.Sermet ULUFER               BURSA
2.Musa YURDAKUL   İSTANBUL 2.Kemal AKSOY                 İSTANBUL
3.İsmail YILDIRIM    İSTANBUL 3.Süleyman ORTATEPE       İSTANBUL
4.Sedat KUTBEK      BANDIRMA 4.Ali ATALAN                     İSTANBUL
5.Adnan DIRMIKÇI   İSTANBUL 5.İsa SAĞLAM                    İSTANBUL
6.Merdan ŞAHİN      İSTANBUL 6.Hüseyin HANÇER             BURSA
Merkez Hakem Kurulu Combat JuJitsu –Self Defence & MMA Yürütme Kurulu
1.Kalender ŞAHİN            İSTANBUL 1. Şevki ERDOĞAN    ANKARA
2.Rıza ÇELEBİ                  İSTANBUL 2. Erdinç AKSAKAL   ANTALYA
3.Muharrem KEKÜÇ         İSTANBUL 3.Ali Cenap ERTAY   ANTALYA
4.Tekin TÜTÜNCÜ            İSTANBUL 4. Hasan TALAZ        İZMİR
5.Remzi YANAZ               İSTANBUL 5.Hakan ILIKAN        ANKARA
6-Ayşe COŞAR                İSTANBUL
Eğitim Kurulu Sağlık Kurulu
1.Rıdvan KIR (Öğr.Gör.) 1.Dr.Atilla YILMAZLAR (Ank.Halk.Sağlığı Müd.yrd.)
2. Murat POLAT                 KOCAELİ 2.Dr.Sedat GÜLAY (Halk Sağlığı Kurumu Daire Bşk..)
3. Mehmet AĞAÇKESEN    ÇANAKKALE 3.Dr.Orhan AKTÜRK
4. Serhat KAHRAMAN        İSTANBUL 4.Dr.Feriha TEMİZEL
5.Celal BAŞ                   İSTANBUL
 6.Gülseren GÖKKUŞ     İSTANBUL Disiplin Kurulu
 7.Vedat AYDOĞDU       İSTANBUL 1.Av.H.İbrahim TÜRKYILMAZ (BAŞKAN)
 8.Sabır CAN                İSTANBUL 2.Av.Alpay GÜLLEOĞLU
3.Av.Mustafa KAVAKLIOĞLU
Basın Yayın Kurulu 4.M.Müş.İsmail YILDIRIM
1.Mehmet ÇELİK 5.Kom.Nuri KOLAY
2.Mustafa GÜRBÜZ
3.Cengiz TUNCEL Organizasyon Kurulu
4.Ali Şükrü KARA 1.Cihan UÇAR
5.İsmail Yunus ÖZDİNLETİR 2.İsmail Hakkı KARADAĞ
3.İsmail CULFAZ
Antrenörler Kurulu 4.Y.Gökhan BAŞ
1.Sermet ULUFER 5.Sunay ŞEBBOY
2.Turgut ORDU 6.EmreALANKAYA
3.Şevki ERDOĞAN 7.Güngör BİLİŞ
4.Kalender ŞAHİN 8.Sevinç YEŞİLYAPRAK
5.Erdinç AKSAKAL 9.Savaş GENCER
6.Nurettin BÜYÜKKARA 10.Ömer Galip DORLAY
7.Vedat AKBULUT 11.Basri TİMURTAŞ
12.Ercan ADALI
Dünya Federasyonları ile İlişkiler Kurulu 13.Arzu YILDIRIM
1.Hasan GÜMÜŞSUYU (AVUSTURYA) 14.Esra ALTUN
2.Şevki ERDOĞAN (BALKAN ÜLKELERİ) 15.Salim ÖZCAN
3.Behmen Fahimi FARD (İRAN-BELARUS) 16.Müjdat KANANCI
4.Atilla ASLAN (Hollanda)
5.Turgut ORDU (Dünya Federasyonu)
6.Hagen BEHBOUDİ (ALMANYA)

.

savoybetting dinamobet bahigo