2012 Faaliyet

 

 

Gala1 kopyaFerhat ÖZSERT Hocamız sayesinde Kyokushin Karate ve Ashihara Karate yapıyoruz onun bizlere açmış olduğu yolda ilerliyoruz.
Hocamızın bizde emeği var diyebilen sevdalılarını bir arya getirip, yine hocamızın sayesinde kırgınlıkları ortadan kaldıralım ve “Değerlerimizi Ölmeden Hatırlayalım” düşüncesiyle organize ettiğimiz galamız gerçekleşti.

Ferhat ÖZSERT hocamız rahatsızlığı dolayısıyla katılamamış ancak kendisini temsilen  kardeşi Ferhan ÖZSERT hocamız galamızda bulunmuştur.

Ferhat hocamızın birinci jenerasyon öğrencilerinden  Fikret KÜÇÜKAKDERE,Hasan BİRİNCİ,Turgut ORDU,Hilmi ASAL,Sermet ULUFER,Sedat KUTBEK,Vedat KALAYCI ikinci jenerasyon öğrencilerinden Nihat YİĞİT,Sami AKIN,Adem YALÇIN,Osman TOK galamıza iştirak ettiler.Kendilerine tek tek teşekkür ederiz.

Galamıza gösterileriyle renk katan Züber SAYDAN ve ekibine,Yusuf KILIÇ ve ekibine,Remzi KARATŞOĞLU ve ekibine,Müjdat KAZANCI ile İsa SAĞLAM,Serhat KAHRAMAN ve ekiblerine birkez daha teşekkürederiz.

 

 

 

yonetimForum_9199945330

03 Haziran 2012 pazar günü İstanbul Esenyurt Mysport tesislerinde Kyokushin Karateciler bir araya geldiler,saat:10-30-12.00 arasında keyifli yapılan kahvaltının ardından 12.00 -13.30 arası istişare toplantısı ardından seminer eğitmenliğini Asbaşkanımız sn.Turgut ORDU yönetiminde 2 saat seminer yapıldı.Temmuz ayında Hollanda’da yapılacak kyokushin karate kampı hazırlıkları anlatıldı,katılımcıların çok memnun kaldığı gözlendi ve 17 haziran pazar günü federasyon pikniği düzenleme kararı alındı.

 

 

 

 

 

 

18kasım

Federasyonumuzun faaliyet proğramında yer alan ümitler,gençler ve büyükler Full Contact şampiyonası 18 Kasım 2012 tarihinde Kocaeli ili Derince ilçesi kapalı spor salonunda yapıldı.İstanbul,Ankara,Bursa,Çanakkale,Balıkesir’den 14 kulübün katıldığı şampiyonada 130 sporcu mücadele etti.İl ve ilçe Gençlik ve spor hizmetleri müdürlerinin izlediği müsabakalara federasyon yönetim kurulu tam kadro katıldı.IFK Temsicisi sn.İsmail Yıldırım’ında İngiltere’den gelerek müsabakaları izlemesi ve hakemlik yapmasıda müsabakalara ayrı bir anlam katmıştır.Yapılan bilgilendirme toplantısında KWF Türkiye Temsilcisi ve Federasyon Asbaşkanı Sn:Turgut Ordu Japonya’da yapılacak olan Dünya Kupası hakkında açıklamak yaptı,katılmak isteyen arkadaşların en geç Kasım ayı sonuna kadar Federasyona bilgi verilmesi hususunda bilgi verilmesi istendi.

 

 

 

 

 

 

 

der

 

 

 

 

 

 

 

derm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

derm1

 

 

 

 

 

 

 

 

bitlis

Federasyonumuzun 2012 yılı faaliyet programında yer almakta olan 30.Kasım / 01 Aralık / 02. Aralık 2012 tarihlerinde Bitlis Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğünde Genel sekreterimiz ve Self Defence sistemler Koordinatörümüz Şevki ERDOĞAN tarafından eğitim verildi.. Eğitim Polis Savunma Taktikleri kapsamında “Savaş Sanatlarının Savunma sporlarına Dönüşümü ve Gelişimi” konulu Konferans ve akabinde “Pars Taktik Savunma/ Kravmaga / Kapap” Savunma Sporları Temel Eğitim Semineri ile tamamlandı. Okul müdürümüz Sayın Kenan ÖZGÜR başta olmak üzere tüm sıralı Amir,Başkomser,Komser ve öğrencilerimize göstermiş oldukları yakın ilgi,alaka ve desteklerinden dolayı Teşekkür ederiz. Bu eğitimin yapılmasında öncülük eden Başkomiser Hakan AGA ve öğrencimiz İbrahim DEMİR e ayrıca Teşekkür ederiz.

savoybetting dinamobet bahigo